اقدامات تلافی جویانه کره شمالی علیه کره جنوبی

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، در بحبوحه تشدید تنش ها میان دو کره و در تازه ترین اقدام تلافی جویانه پیونگ یانگ نسبت به شب نامه های ضددولتی ارسال شده از سوی کره جنوبی، خبرگزاری رسمی کره شمالی موسوم به KCNA امروز (شنبه) گزارش داد، کره شمالی آماده می گردد تا شب نامه های تبلیغاتی و ضددولتی را به کره جنوبی بفرستد و فراری های کره شمالی و سئول را محکوم کند.

اقدامات تلافی جویانه کره شمالی علیه کره جنوبی

به نقل از خبرگزاری رویترز، خبرگزاری KCNA در گزارشی گفت، مردم خشمگین و عصبانی کره شمالی در سراسر این کشور شدیدا در تلاشند تا آمادگی های لازم برای ارسال حجم وسیعی از شب نامه های ضددولتی به خاک کره جنوبی را انجام دهند.

در این گزارش آمده است: هر اقدامی باید با واکنش مناسبی رو به رو گردد و تنها زمانی که یکی خودش این مساله را تجربه کند، می تواند حس کند که چقدر این اقدام توهین آمیز است.

کره شمالی فراری های کشورش را مقصر ارسال این شب نامه ها در سراسر مرز می داند و کره جنوبی را با انجام یک اقدام نظامی تهدید نموده است. پیونگ یانگ روز سه شنبه یکی از دفاتر ارتباط دو کره را منفجر کرد تا نارضایتی و خشم خود را نسبت به فراری های کره شمالی و همچنین سئول به خاطر عدم متوقف کردن آنها از ارسال این برگه های تبلیغاتی نشان دهد.

این در حالی است که یکی از گروه های فراری های کره شمالی روز آدینه گفت برنامه معین شده برای ارسال صدها بطری پلاستیکی پر شده با برنج، دارو و ماسک صورت به کره شمالی را لغو نموده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "اقدامات تلافی جویانه کره شمالی علیه کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات تلافی جویانه کره شمالی علیه کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید